Foto súťaž

 TEXT HERE-3

Chcela by si ľudí inšpirovať svojím štýlom a vyhrať darčekovú poukážku na nákup v našom internetovom obchode?

1-2 2-2  ODFOŤ SA-4
ODFOŤ SA   POŠLI  VYHRAJ
Odfoť sa so svojím najobľúbenejším produktom z našej stránky.  Pošli nám fotku na info@najlacnejsiabiztueria.sk alebo nás označ na Instagrame.

 Vyhraj darčekový poukaz v hodnote 50 EUR.
Každy účastník získava darčekový poukaz 10% na ďalší nákup.

 

button 

 

 

igphotos

 

Podmienky súťaže

Organizátorom súťaže je internetový obchod NajlacnejsiaBizuteria.sk, prevádzkovaný spoločnosťou ZAZZA, s.r.o.

Podmienky účasti

Súťaž je určená všetkým návštevníkom internetových stránok organizátora.

Do súťaže sa nesmú zapojiť zamestnanci spoločnosti ZAZZA, s.r.o. a ani ich blízke osoby.

Súťaže sa môže zúčastniť fyzická osoba, ktorá sa v čase konania súťaže zdržiava na území SR.

Podmienkou účasti je odoslanie vlastnej fotografie tváre s produktom zo stránky organizátora spolu s meno, priezviskom a emailovou adresou na emailovú adresu organizátora, vyplnením formulára alebo označením instagramového profilu organizátora. 

Trvanie súťaže

Súťaž trvá od 01.11.2016 až do odvolania.

Výherca bude vyžrebovaný z účastníkov súťaže spravidla jeden krát do mesiaca, avšak najskôr pri dosiahnutí minimálne 10 účastníkov.

Výhra

Vyžrebovaný výherca získava darčekový poukaz v hodnote 50 EUR na nákup v internetovom obchode organizátora, ktorý môže využiť do 3 mesiacov od vyhlásenia výhercu.

Každý účastník súťaže získava darčekový poukaz v hodnote 10% na nákup v internetovom obchode organizátora, ktorý môže využiť do 3 mesiacov od zúčastnenia sa v súťaži.

Darčekové poukazy budú zasielané na emailovú adresu účastníka.

Pravidlá súťaže

Výhercom sa stáva osoba, ktorá splnila podmienky súťaže a poskytla všetky údaje potrebné na riadnu a nezameniteľnú identifikáciu a bola za výhercu vyhlásená.

Výherca bude o výhre informovaný e-mailom. Ak bude emailom vyzvaný k poskytnutiu dodatočných údajov potrebných na odovzdanie ceny a do 5 dní nebude na tento mail reagovať, cena prepadá v prospech prevádzkovateľa.

Nárok na výhru zaniká v prípade, ak výherca poruší akúkoľvek povinnosť určenú podmienkami súťaže, alebo koná v rozpore s dobrými mravmi (poskytol nepravdivé údaje, získal výhru podvodným konaním a pod.), ak si výhru neprebral v stanovenej lehote, ani o predĺženie tejto lehoty nepožiadal z ospravedlniteľných dôvodov.

Účasťou v súťaži účastník súhlasí s týmito podmienkami súťaže.

Účastník súťaže súhlasí so zverejnením svojej fotografie, mena a priezviska na webových stránkach, facebookovom profile a instagramovom profile spoločnosti ZAZZA, s.r.o. a internetových obchodov prevádzkovaných spoločnosťou.

Na výhru vyhercovi nevzniká právny nárok. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo začatú súťaž kedykoľvek zrušiť aj bez predchádzajúceho upozornenia.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.